“Witam cię kartek szelestem…”

maj 18, 2017   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

W dniu 9 maja 2017r. w naszej szkole odbyło się Majowe spotkanie z książką pod hasłem “Witam się kartek szelestem…”  z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich (23 kwietnia) oraz Dnia Bibliotekarza i Bibliotek (8 maja). W związku z tymi wydarzeniami uczniowie klas I-VI pod opieką nauczyciela bibliotekarza p. Marioli Bińczyk i we współpracy z chórem szkolnym pod kierunkiem p. Izabeli Woszczek przygotowali spotkanie literackie. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście – sekretarz Gminy Godziesze Wielkie p. Teresa Walęcka, kierownik Biblioteki Publicznej w Godzieszach Wielkich p. Anna Zimna, nauczyciel bibliotekarz Gimnazjum w Godzieszach Wielkich p. Beata Rogala oraz przedstawiciele Rady Rodziców p. Monika Szajowska i p. Jolanta Drobnik. Uczniowie udowodnili, że z książką można się zaprzyjaźnić, przeżywać radości i spełniać marzenia.

oprac. E. Wójcik

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
Wiwat Konstytucja!