Kolorowe boiska

maj 22, 2012   //   od Administrator   //   Zaangażowanie  //  Komentarze są wyłączone

Uwaga !

Angażujemy się w bardzo szczytny cel i gorąco zachęcamy wszystkich do wsparcia w głosowaniu.

Połączmy siły i pomóżmy wspólnie wygrać boisko dla Zespołu Szkół w Woli Droszewskiej !

Wszyscy możemy wziąć udział w głosowaniu i pomóc dzieciom ze szkoły w Woli Droszewskiej wygrać boisko.

Wystarczy wejść na stronę http://www.koloroweboiska.pl zarejestrować się, kliknąć w link aktywacyjny, który przyjdzie na podany podczas rejestracji adres mailowy, a następnie zalogować się i zagłosować na Zespół Szkół w Woli Droszewskiej.

Pamiętajcie, że głosować można każdego dnia aż do 18 czerwca !!!

Nagrodą główna w konkursie jest wspaniałe wielofunkcyjne boisko takie jak na zdjęciu.

Rozstrzygnięcie konkursu!

Niestety, nie udało się i Zespół Szkół w Woli Droszewskiej nie zdobył nagrody głównej w konkursie “Kolorowe boiska”.

Wszystkim, którzy wzięli udział w głosowaniu i oddali swój głos na Zespół Szkół w Woli Droszewskiej bardzo gorąco dziękujemy.

Więcej w Zaangażowanie
Podziękowania za udział w 20 finale WOŚP

Otrzymaliśmy podziękowania od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za udział w tegorocznym 20-tym finale.