Wiwat Konstytucja!

maj 5, 2017   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

W dniu 5 maja 2017r. tradycyjnie w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym roku część artystyczna o patriotycznej wymowie została przygotowana przez uczniów z klasy VI b pod kierunkiem p. W. Bilskiej i chórzystów pod opieką p. I. Woszczek. Spektakl był “żywą” lekcją historii nie tylko dla uczniów starszych, ale również młodszych. Uczniowie przybliżyli istotne wydarzenia historyczne w sposób wzniosły, ale i przystępny. Był to moment refleksji nad wydarzeniami sprzed lat i okazja do pielęgnowania patriotyzmu oraz poczucia dumy, że jest się Polakiem, o czym przekonał wszystkich uczniów dialog z panią dyrektor naszej szkoły podsumowujący uroczystą akademię.

oprac. E. Wójcik

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
Zajęcia z edukacji zdrowotnej w klasach I-III