Wiwat Konstytucja!

maj 5, 2017   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

W dniu 5 maja 2017r. tradycyjnie w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym roku część artystyczna o patriotycznej wymowie została przygotowana przez uczniów z klasy VI b pod kierunkiem p. W. Bilskiej i chórzystów pod opieką p. I. Woszczek. Spektakl był “żywą” lekcją historii nie tylko dla uczniów starszych, ale również młodszych. Uczniowie przybliżyli istotne wydarzenia historyczne w sposób wzniosły, ale i przystępny. Był to moment refleksji nad wydarzeniami sprzed lat i okazja do pielęgnowania patriotyzmu oraz poczucia dumy, że jest się Polakiem, o czym przekonał wszystkich uczniów dialog z panią dyrektor naszej szkoły podsumowujący uroczystą akademię.

 oprac. E. Wójcik

Komentarze są wyłączone.Relacje z wydarzeń - Kategorie

Wakacje 2018 za:

tygodni
-31
-6
dni
0
0
godzin
-1
-6
minut
-5
-1
sekund
-2
-2
Więcej w Wydarzenia szkolne
DSCN3128
Zajęcia z edukacji zdrowotnej w klasach I-III

W związku z realizacją Programu edukacyjnego „Soki i musy-witaminy w smart formie” dla klas I-III szkoły podstawowej, odbył się cykl zajęć z zakresu edukacji zdrowotnej....

Zamknij