Gminne Święto Sportu 2016

paź 3, 2016   //   od Administrator   //   Wydarzenia środowiskowe, Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

2 października 2016 Mistrzostwom Polski w Kolarstwie Szosowym rozgrywanym na terenie naszej Gminy towarzyszyły zabawy sportowe, wyścigi rowerowe i biegi dla dzieci i dorosłych.

Wszyscy zainteresowani zgromadzili się na Rynku wokół budynku “Starej Gminy”. Młodych adeptów kolarstwa prowadził Krzysztof Perz, trener szkółki kolarskiej UKS “Zefir” przy aktywnym wsparciu wielokrotnego medalisty w kolarstwie szosowym Włodzimierza Gilickiego. Nad całością organizacji czuwali prezes UKS “Zefir” pan Henryk Strzelecki wraz z grupą nauczycieli ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Godzieszach Wielkich, gdzie szczególnymi zdolnościami konferansjera wykazała się pani Agnieszka Klofik.

Uczniowie wraz z Rodzicami i Opiekunami oraz nauczyciele naszej szkoły wykazali się wieloma talentami sportowymi i organizatorskimi. Zapraszamy do zapoznania się z relacją fotograficzną z tej imprezy.

Pełna relacja fotograficzna jak zawsze na stronach naszej “Galerii” – kliknij tutaj!

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia środowiskowe, Wydarzenia szkolne
Rozpoczecie roku szkolnego 2016-2017
Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2016-2017