1 czerwca z OSP Godziesze

cze 1, 2016   //   od Administrator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

Strażacy nigdy nie zawodzą! Prawdziwość tego stwierdzenia można zobaczyć, oglądając zdjęcia prezentujące spotkanie w naszej szkole. Nasi uczniowie i przedszkolacy nie mogli oderwać  się od nowego strażackiego samochodu- dostarczył on wielu niezapomnianych wrażeń i z pewnością stał się obiektem marzeń. Ilu naszych uczniów zapragnie być strażakiem? Czas pokaże, ale w tym spotkaniu uczestniczyli absolwenci naszej szkoły, którzy ten trudny zawód wykonują.

fot. B. Czajka

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
III Międzygminny Konkurs Piosenki Ludowej “Z Kolbergiem po regionie”