III Międzygminny Konkurs Piosenki Ludowej “Z Kolbergiem po regionie”

maj 31, 2016   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

W dniu 25 maja 2016 r. po raz trzeci odbył się Międzygminny Konkurs Piosenki Ludowej „Z Kolbergiem po regionie”. Jury miało trudne zadanie, ponieważ poziom artystyczny był bardzo wysoki. Poza wesołym, ludowym repertuarem nie zabrakło pięknych, barwnych strojów i żywiołowych tańców.

Oto zwycięzcy muzycznych zmagań:

Kat. przedszkole, zespoły:

I miejsce ex aequo – zespół muzyczny Zajączki i Biedronki z Przedszkola im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich i zespół muzyczny Jagody z Przedszkola im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

Kat. kl. I-III, zespoły:

I miejsce – zespół muzyczny „Koźminiacy” ze Szkoły Podstawowej w Koźminku

II miejsce – zespół muzyczny ze Szkoły Podstawowej w Rajsku

III miejsce – zespół muzyczny ze Szkoły Podstawowej im. M. Konopnickiej w Godzieszach Wielkich

Kat. kl. I-III, solista:

I miejsce – Maja Kasprzak ze Szkoły Podstawowej w Koźminku

II miejsce – Julia Rosa ze Szkoły Podstawowej w Brzezinach

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy ponownie w przyszłym roku! Serdecznie dziękujemy jury, w skład którego weszli: Pan Wojciech Zjawiony, Pan Mariusz Pawlak, Pani Małgorzata Nawrocka, Pani Monika Garncarek.

W trakcie obrad członków komisji konkursowej, mali artyści i goście mieli okazję podziwiać talenty aktorskie najmłodszych przedszkolaków z grupy „Słoneczka” podczas przedstawienia teatralnego „O niegrzecznej żabce”.

Zapraszamy do obejrzenia kilkunastu zdjęć z przebiegu konkursu.

Cała relacja fotograficzna z konkursu znajduje się w naszej szkolnej galerii - kliknij >>

opr.  E. Wójcik

fot. Mariusz Kobyłka

Relacje z wydarzeń - Kategorie