“Bądź bezpieczny na drodze”

lut 29, 2016   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

W miesiącu lutym w Szkole Podstawowej w Godzieszach Wielkich realizowany był projekt edukacyjny pod hasłem “Bądź bezpieczny na drodze”, skierowany do uczniów klas I-III. W ramach tego projektu odbył się konkurs plastyczny “Praca policjanta” dla uczniów klas pierwszych, oraz “Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym” dla uczniów klas drugich i trzecich. Podsumowanie projektu odbyło się 23 lutego 2016 r. w obecności przedstawicieli KMP w Kaliszu. W konkursie plastycznym wzięło udział 36 uczniów klas I. Komisja konkursowa wyróżniła trzy prace wykonane różnymi technikami plastycznymi. Fundatorem nagród w konkursie była KMP w Kaliszu.

I miejsce – Agnieszka Knop

II miejsce – Marcel Juszczak

III miejsce – Marcin Bilski

Uczniowie klas II i III zmagali się z testem dotyczącym bezpieczeństwa w ruchu ulicznym. Uczniowie, którzy uzyskali największą liczbę punktów otrzymali w nagrodę gry planszowe doskonalące umiejętność rozpoznawania znaków drogowych.

I miejsce – Malwina Piotrowska /ucz. kl. II/

II miejsce – Gabriela Wlazły /ucz. kl. III/

III miejsce – Alicja Idziak /ucz. kl. III/

Panie policjantki przeprowadziły z uczniami pogadankę na temat bezpiecznego poruszania się po drodze jako pieszy, pasażer i rowerzysta.

Elżbieta Wlazły

Małgorzata Grzelak

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne