Zabawa noworoczna

sty 15, 2016   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

14 stycznia 2016 r. odbyła się zabawa noworoczna. W pięknie udekorowanej sali bawiły się najpierw młodsze dzieci z „zerówki” i klas I-III, a po południu uczniowie z klas IV-VI. U najmłodszych dzieci nie zabrakło pomysłów na ciekawe stroje karnawałowe. Pojawiły się aniołki, księżniczki, wróżki, karatecy, filmowi bohaterzy i inne bajkowe postacie. Przeprowadzono także konkursy, w których uczestnicy chętnie brali udział. Odbył się również pokaz mody karnawałowych strojów. Na zmęczonych tancerzy czekał poczęstunek.

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
Świąteczny nastrój w naszej szkole

We wtorek, 22 grudnia od samego rana zasiedliśmy do stołów i rozpoczęły się klasowe wigilie. Z sal rozbrzmiewały dźwięki najpopularniejszych, polskich kolęd. Następnie zaprezentowali się...