Świąteczny nastrój w naszej szkole

gru 23, 2015   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

We wtorek, 22 grudnia od samego rana zasiedliśmy do stołów i rozpoczęły się klasowe wigilie. Z sal rozbrzmiewały dźwięki najpopularniejszych, polskich kolęd. Następnie zaprezentowali się uczestnicy Świątecznego Konkursu Piosenki Angielskiej w Starej Kakawie. Później obejrzeliśmy Jasełka przedstawione przez uczniów z klas VI i wysłuchaliśmy pięknych kolęd w wykonaniu chóru szkolnego. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, świąteczne dekoracje oraz wzajemne życzenia i spotkania wigilijne pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła i radości oraz rozstać się w świątecznych nastrojach. Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz również, co najważniejsze, wzmacniają serdeczne relacje.

E.Wójcik

Poniżej relacja fotograficzna z Jasełek w wykonaniu uczniów klas szóstych:

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

W tym roku, Światowy Dzień Pluszowego Misia był obchodzony w naszej szkole na wiele sposobów. I młodsi, i starsi – wszyscy kochają misie. Misie były...