Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

lis 27, 2015   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

W tym roku, Światowy Dzień Pluszowego Misia był obchodzony w naszej szkole na wiele sposobów. I młodsi, i starsi – wszyscy kochają misie. Misie były tematem przewodnim na zajęciach plastycznych – edukacyjnych i świetlicowych. W ramach współpracy zorganizowano także zajęcia biblioteczne w Publicznej Bibliotece Gminnej. W szkolnej bibliotece zaproponowano „misiowe” lektury. Misie towarzyszyły pierwszoklasistom na zajęciach wychowania fizycznego. U innych gościły w klasie na wystawie, jednak niektóre musiały koniecznie wrócić na noc do domu. Nie zabrakło także pysznych, „misiowych” pierniczków.

E. Wójcik

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
Wycieczka do CKiS na spektakl muzyczny