Atrakcje dla najmłodszych

sty 30, 2015   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

W dniu 23 stycznia odwiedził naszą szkołę Teatr Lalek „Pinokio” z Nowego Sącza. Dzieci wzięły udział w przedstawieniu kukiełkowym pt. „Bajka o Janku i złej czarownicy”. Najmłodsi widzowie z zaciekawieniem przyglądali się przygodom bohatera bajki. Jednakże przedstawienie miało szczęśliwe zakończenie i dobro zwyciężyło. Dużo wrażeń dostarczyło także widowisko cyrkowe zaprezentowane w dniu 27 stycznia przez cyrk „Heca”. Nie zabrakło klauna, pokazu na rowerze jednokołowym, popisów żonglerskich, akrobatycznych, magii i iluzji oraz tresury zwierząt.

Na arenie można było zobaczyć posłusznego psa pudelka, prawdziwego węża oraz… słonia. Chętne dzieci zostały zaproszone na arenę cyrkową i prezentowały swoje talenty, włączając się do zabawy. Wszyscy pożegnali artystów uśmiechem i brawami.

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
Świątecznie w naszej szkole

Świętowanie rozpoczęliśmy już na początku grudnia w związku z obchodami Mikołajek. Z tej okazji 4 grudnia klasy III odwiedziły fabrykę bombek w Koźminie Wlkp. W...