Świątecznie w naszej szkole

gru 29, 2014   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

Świętowanie rozpoczęliśmy już na początku grudnia w związku z obchodami Mikołajek. Z tej okazji 4 grudnia klasy III odwiedziły fabrykę bombek w Koźminie Wlkp. W dniu 8 grudnia klasy I c i II wybrały się do kina Helios na film pt. „Wielka szóstka”. Magia Świąt Bożego Narodzenia oczarowała wszystkich w piątek, 19 grudnia. Od samego rana zasiedliśmy do stołów i rozpoczęły się klasowe wigilie. Następnie obejrzeliśmy Jasełka w wykonaniu uczniów z klas VI. Kolejnym etapem świętowania było karaoke dla klas I-III, podczas którego rozbrzmiewały dźwięki najpopularniejszych, polskich kolęd.

Klasy IV-VI wzięły udział w II etapie Świątecznego Konkursu Recytatorskiego. Laureatami konkursu zostali Michał Marek z kl. V a, Oliwier Ratajczak z kl. V b i Filip Juszczak z kl. IV b. Wyróżnienie za ogólny wyraz artystyczny otrzymała uczennica kl. V b – Zuzanna Łaska.

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
Świąteczny Konkurs Recytatorski – pierwszy etap

15 grudnia odbył się w naszej szkole I etap Świątecznego Konkursu Recytatorskiego, do którego przystąpili uczniowie klas czwartych i piątych. Ocenie podlegało zarówno pamięciowe opanowanie...