Mikołajki dla ...

Każdy z nas chciałby spędzić Mikołajki w ciekawy sposób. Szansę na to mieli nasi gimnazjaliści odwiedzając 8 grudnia b.r. młodszych kolegów z klasy 2a szkoły podstawowej.

Gimnazjalna klasa 2c wraz z wychowawczynią , panią Ewą Katarzyniak, spędziła czas z dziećmi na zabawie i konkursach. Spotkanie uatrakcyjniło m.in. wspólne układanie puzzli - kartek świątecznych, rozwiązywanie zagadek związanych ze zbliżającymi się Świętami Bożonarodzeniowymi oraz sklejanie papierowych łańcuchów. Nie mogło zabraknąć również św. Mikołaja, w którego wcielił się jeden z gimnazjalistów. Oczekiwany gość obdarował dzieci słodkim prezentem. Spotkanie można zaliczyć do udanych, można było to poznać po uśmiechać na buziak i dużych i małych.

Martyna Drużbiak

Mik-Podst - 1200944 Mik-Podst - 1200945