logo bipma

Narzędzia w działaniu

W 2014 roku nasza szkoła aktywnie włączyła się do ogólnopolskiego programu "Narzędzia w działaniu". To przedsięwzięcie polega na sprawdzeniu w praktyce narzędzi wspierających realizację podstawy programowej.

Czytaj więcej...

Aktywna edukacja

aktywna eduW roku szkolnym 2014/2015 nasza szkoła przystąpiła do programu Aktywna edukacja, której celem jest wyposażenie dyrektorów szkół i nauczycieli w wiedzę i umiejętności niezbędne do wdrażanie technologii informacyjno-komunikacyjnychJako uczestnicy programu poznamy rozwiązania metodyczne i organizacyjne pozwalające wykorzystać nowoczesny sprzęt w taki sposób, by jak najlepiej wspierał proces nauczania i uczenia się naszych uczniów.

Czytaj więcej...

Lekcja wolności

W budowie

Szkoła odkrywców talentów

szk talent-200-142

W Zespole Szkół Nr 2 w Godzieszach Wielkich od wielu lat prowadzimy aktywności służące rozwijaniu uzdolnień i zainteresowań młodzieży. Należą do nich zajęcia przedmiotowe, sportowe, artystyczne, rozwijamyśmy talenty w zakresie aktywności obywatelskiej oraz  wolontariatu. Zachęceni sukcesami, jakie odnieśli nasi uczniowie w roku szkolnym 2013/2014, ubiegaliśmy się o przyznanie szkole tytułu Szkoły Odkrywców Talentów. Nasze dokonania zastały docenione. Jesteśmy jedną z nielicznych szkół w powiecie kaliskim, która posiada tytułSzkoły Odkrywców Talentów.

Czytaj więcej...

Entuzjaści edukacji

W budowie

Akademia uczniowska

W budowie

Moda na życie bez uzależnień

W budowie

Szkoła współpracy

W budowie

Ćwiczyć każdy może

1403-0008Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Ćwiczyć każdy może”, organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach Roku Szkoły w Ruchu.

Czytaj więcej...

Zajęcia informatyczne

SWOI-09

W ramach Projektu Fundacji Wolnego i Otwartego Oprogramowania w każdy piątek organizowane są dodatkowe zajęcia informatyczne. Ich celem jest pogłębienie zainteresowań w kierunkach technicznych i informatycznych ze szczególnym uwzględnieniem robotyki i mechatroniki.

Czytaj więcej...

Nasza galeria

Copyright © 2013 Zespół Szkół Nr 2 w Godzieszach Wielkich 
Kopiowanie, przedruk i umieszczanie na innych stronach w Internecie w części lub całości artykułów i zdjęć
tylko za pisemną zgodą administratora strony, autorów i twórców fotografii.

 icon-top-strony