Myślimy o wakacjach

cze 12, 2017   //   od Moderator   //   Zajęcia świetlicowe  //  Komentarze są wyłączone

Wielkimi krokami zbliżamy się do lata, które uczniom kojarzy się z jednym słowem: WAKACJE !!! Wolność, odpoczynek, swoboda, nowi ludzie, piękne miejsca. Choć jeszcze nie opuściliśmy szkolnych murów na zasłużony odpoczynek, to już  snujemy plany,  myślimy o miejscach do których już teraz podążamy w naszej wyobraźni. Jedni tęsknią za ciepłym piaskiem plaży, za morzem, drudzy wybierają się do krainy smoków a jeszcze inni na koniec świata… Wyobraźnia dzieci nie zna granic. Zapraszamy do śledzenia naszych plastycznych poczynań, które są  odzwierciedleniem nastrojów ostatnich szkolnych dni.

Na plaży

M. Kobyłka

Wyprawa do krainy smoków

M. Kobyłka