Zimowy czas

sty 2, 2017   //   od Moderator   //   Zajęcia świetlicowe  //  Komentarze są wyłączone

Dzieci uwielbiają zimę, zwłaszcza gdy krajobraz za oknem pokryje gruba warstwa śniegu. Jednocześnie, gdy dorośli z niepokojem spoglądają przez okno, dzieci przykładają twarz do szyby i czują niesamowitą radość. Dla dzieci nawet największy mróz nie jest straszny. Dlatego w ramach zajęć świetlicowych, z pewnością niejednokrotnie ulepimy bałwana czy stoczymy bitwę na śnieżki. Po takiej zabawie chętnie ugrzejemy się w sali świetlicowej i spędzimy czas wspólnie tworząc dzieła plastyczne.
Kolejne prace o tematyce zimowej będziemy systematycznie zamieszczać w zakładce, dlatego zapraszamy do śledzenia naszych poczynań.

Duże bałwany, bałwanki małe, wszystkie z papieru, wszystkie wspaniałe

Zimowe ubrania

Zimowy witraż

Zima za oknem