Zakładki do ksiażki

paź 19, 2016   //   od Moderator   //   Zajęcia świetlicowe  //  Komentarze są wyłączone

Pożegnaliśmy już wakacje i czas by solidnie zabrać się do pracy. Jesteśmy pełni zapału, ale jak spamiętać co zadane, w której książce, na której stronie….?  To wcale nie jest takie łatwe, szczególnie dla naszych pierwszoklasistów. Postanowiłam pospieszyć im z pomocą i dlatego na zajęciach uczniowie wykonywali zakładki do książek. Był to doskonały pomysł – uczniowie chętnie przystąpili do pracy, a po jej zakończeniu umieścili zakładki w swoich pierwszych elementarzach.

M. Kobyłka

Więcej w Zajęcia świetlicowe
Zwierzaki też świętują!

W dniu 4 października obchodzony był Światowy Dzień Zwierząt, a cały październik jest miesiącem dobroci dla wszystkich zwierząt. Z tej okazji na zajęciach świetlicowych zostały...