Klasy czwarte i piąte w Stolicy

cze 16, 2016   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

W dniach 9,10,11 czerwca  2016 r. dzieci z kl. IV i V pojechały do Warszawy na trzydniową wycieczkę. Program był bardzo urozmaicony, nie zabrakło w nim  wielu punktów historycznych – Muzeum Powstania Warszawskiego, Wilanów,  Łazienki i Zamek Królewski. Uczniowie mieli okazję zobaczyć siedzibę sejmu, ambasady różnych państw, Pałac Prezydencki. Spacerowali Krakowskim Przedmieściem, obserwowali zmianę warty przy Pomniku Nieznanego Żołnierza. Byli na Starówce, przy pomniku Syrenki  i Małego Powstańca. Niebywałą atrakcją był pobyt w Centrum Kopernika, przejazd metrem i pobyt w Żelazowej Woli.

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
Aktywne przerwy w naszej szkole

Od listopada w naszej szkole uczniowie mogli aktywnie spędzać długie przerwy na sali gimnastycznej dostosowując się do ustalonego harmonogramu, oczywiście pod czujnym okiem nauczycieli. Aby...