Rybka Koi

maj 16, 2016   //   od Administrator   //   Zajęcia świetlicowe  //  Komentarze są wyłączone

Rybka Koi to japońska odmiana karpia – symbolizuje powodzenie, dostatek, zapewnia szczęście. Jest symbolem siły, wytrwałości w działaniu i doskonalenia się. Nad niektórymi cechami charakteru musimy jeszcze pracować, ale braku wytrwałości nikt wychowankom świetlicy nie zarzuci. Wykonanie rybki, a właściwie pojedynczych modułów, zajęło uczniom ponad dwa tygodnie. Później – mozolne składanie pojedynczych elementów w całość –  tutaj cierpliwością wykazała się pani Agnieszka Dyonizy, dzięki której możemy zobaczyć końcowy  efekt pracy uczniów.

A.Dyonizy, M. Kobyłka, E. Wójcik, I. Sitow

Więcej w Zajęcia świetlicowe
Wiosenne wróżki

Na dworze coraz piękniej – kolorowo, pachnąco, głośno od świergotu ptaków – jednym słowem wiosnę widać, słychać i czuć. Pani Wiosna miała dużo pracy, ale...