“Witaj maj!”

kwi 30, 2016   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

W dniu 29 kwietnia 2016 r., jak co roku, w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Spotkanie z historią i tradycją przygotowali uczniowie klasy IVa i IVb wraz ze swoimi opiekunami – p. V. Smoczyńską, p. W. Bilską oraz chór szkolny pod kierunkiem p. I. Woszczek. Podsumowaniem lekcji patriotyzmu było wystąpienie pani Dyrektor i apel do wszystkich o wywieszenie biało-czerwonych flag.

Oprac. E. Wójcik

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
Lekcja udzielania pierwszej pomocy w kl.V

18 kwietnia 2016 r. uczniowie klas piątych w ramach zajęć  wychowania fizycznego oraz profilaktyki zostali przeszkoleni z zakresu udzielania pierwszej pomocy przez Panią Ilonę Sitow.