Inauguracja sezonu sportowego w naszej szkole

paź 17, 2015   //   od Administrator   //   Sportowe  //  Komentarze są wyłączone

W roku szkolnym 2015/16 uczniowie naszej szkoły rozpoczęli inaugurację sezonu sportowego.
Jako pierwsze odbyły się Mistrzostwa Gminy w Sztafetowych Biegach Przełajowych w których to uplasowaliśmy się na wysokim 2 miejscu.
W miniony piątek 16.10.2015 r miały miejsce Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym na których to drużyna z Godziesze zajęła 3 miejsce w składzie: Giczewski Szymon, Małecki Mikołaj. Warto dodać że są to uczniowie klasy czwartej. Brawo.

fot. Robert Kurzajczyk

Więcej w Sportowe
Osiągnięcia matematyczno-sportowe trzecioklasistów

27 kwietnia 2015 r. trzech uczniów klas III Szymon Kupaj, Mikołaj Pogrzebienny, Szymon Giczewski reprezentowali naszą szkołę w Międzygminnej Małej Olimpiadzie Matematyczno – Sportowej, która...