III festyn „Rodzinnie, zdrowo i wesoło”

cze 1, 2015   //   od Administrator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

30 maja 2015 roku o godzinie 15:00 na placu przy Zespole Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich rozpoczął się III festyn „Rodzinnie, zdrowo i wesoło”. Wszystkich uczestników zabawy znanymi szlagierami muzycznymi witała świetna Orkiestra Dęta Ochotniczej Straży Pożarnej w Godzieszach Wielkich.
Atrakcji dzieciom dostarczali animatorzy na czele z Myszką Miki, organizując wiele zabaw i konkursów. Powodzeniem cieszyła się jazda konna, pobyt na zamku i powietrznej poduszce. Uczniowie rozwijali swoje talenty podczas warsztatów rzeźbiarskich i licznych konkursów plastycznych i sportowych.

Więcej na ten temat oraz prezentacja zdjęć znajduje się jak zwykle w naszej galerii – kliknij

Zapraszamy.

Rada Rodziców, Pracownicy i Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich serdecznie dziękują za sponsorowanie III Festynu Szkolno-Przedszkolnego w Godzieszach Wielkich następującym firmom i organizacjom:

1. Kwiaciarnia „Ola” – Aleksandra Walęcka
2. Sklep „Lewiatan” – Sylwia Urbańska
3. Piekarnia i cukiernia „Joanna” – Artur Kupaj
4. Apteka „RETIRO” – Marek Zielnik, Tomasz Kurzawa
5. Apteka „Melisa”
6. Medycyna Pracy – Jacek Piotrowski
7. Salon „Relax” – Jadwiga Urbańska
8. „Energy” – Rafał Sip, Łukasz Pejaś

9. Coca-Cola oddział w Kaliszu