Gminny Konkurs Ortograficzny o „Pióro Wójta Gminy Godziesze Wielkie”

maj 12, 2015   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

30 kwietnia 2015 r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny o „Pióro Wójta Gminy Godziesze Wielkie”. Była to już V edycja tego konkursu w naszej szkole. Uczestniczyli w nim najlepsi reprezentanci szkół naszej Gminy. Najlepsza okazała się uczennica z Woli Droszewskiej Weronika Nawrocka, II miejsce zajęła uczennica naszej szkoły Martyna Młynek, III miejsce również należało do uczennicy SP Godziesze Klaudii Kowalczyk. Wójt Gminy mgr Józef Podłużny ufundował wspaniałe nagrody, w tym nagrodę główną – pióro. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i skromne upominki.

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
“Czas na zdrowie”

Nasza szkoła przystąpiła do Ogólnopolskiego projektu edukacyjnego pt. „Czas na zdrowie”, którego celem jest promocja zdrowego odżywiania, żywności ekologicznej i aktywności fizycznej. Projekt prowadzony będzie w...