Doskonali mali aktorzy

maj 7, 2015   //   od Moderator   //   Artystyczne  //  Komentarze są wyłączone

27 kwietnia 2015 r. uczniowie z Kółka teatralnego j. angielskiego wzięli udział w przeglądzie teatralnym „Little Actors 2015” w Szkole Podstawowej w Stobnie. Do występu przygotowywali się już od października pod opieką p. Ewy Wawrzyniak, decydując wówczas, że zaprezentują przedstawienie pt. „The Snow Queen”, czyli „Królowa Śniegu”. Uczniowie bardzo zaangażowali się w tworzenie rekwizytów i scenografii, włączając również rodziców. Cała praca zaowocowała świetnym występem na przeglądzie. Uczniom należą się ogromne brawa, ponieważ teksty mieli obszerne i obfitujące w angielskie słownictwo. Efekt był wspaniały. Po występie każde dziecko otrzymało słodki poczęstunek i symboliczną nagrodę w postaci odblasku. Uczniowie wywalczyli również dyplom i świetną nagrodę – odtwarzacz płyt CD! Wszyscy wspaniale się bawili i wrócili z konkursu w doskonałych humorach.

Więcej w Artystyczne
Konkurs "Patron Mojej Szkoły"
Konkurs “Patron Mojej Szkoły”

Prezentujemy Państwu dyplomy uzyskane przez nasze uczennice i uczniów w Konkursie "Patron Mojej Szkoły", który odbył się w Opatóweku 20 marca 2015 r.