Otwarte Mistrzostwa Miasta Kalisza w Kolarstwie MTB

mar 15, 2015   //   od Moderator   //   Osiągnięcia, Sportowe  //  Komentarze są wyłączone

14 marca uczniowie naszej szkoły, którzy od tego roku trenują w Klubie Kolarskim „Zefir”, wzięli udział w Otwartych Mistrzostwach Miasta Kalisza w Kolarstwie MTB. W ramach zawodów odbył się również wyścig uczniów najmłodszych z klas III edukacji wczesnoszkolnej. Pogoda sprawiła, że uczniowie musieli zmagać się jak przystało na kolarstwo górskie z trudnymi warunkami pogodowymi i terenowymi. Mimo to mamy powody do dumy, gdyż z zawodów przywieźliśmy trzy medale i dwa wyróżnienia : Edyta Jakubek II miejsce, Szymon Kupaj III miejsce, Molka Wiktor III miejsce, Maślak Piotr IV miejsce, Mikołaj Małecki V miejsce.

Gorąco gratulujemy zajęcia wysokich miejsc i oczekujemy dalszych sukcesów naszych kolarzy.

Oto dyplomy:

Więcej w Osiągnięcia, Sportowe
OMKwKP
Otwarte Mistrzostwa Kalisza w Kolarstwie Przełajowym

28 lutego 2015 r. odbyły się w Kaliszu Otwarte Mistrzostwa Kalisza w Kolarstwie Przełajowym w których nasi uczniowie Wiktor Molka i Piotr Maślak zajęli odpowiednio...