XIII Międzygminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej Opatówek

mar 26, 2013   //   od Administrator   //   Muzyczne, Osiągnięcia  //  Komentarze są wyłączone

W marcu 2013 roku odbył się XIII już Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Opatówku.

W dniach 11 i 12 marca tradycyjnie nasi uczniowie wzięli udział w tegorocznych przesłuchaniach.

W pierwszym etapie, na estradzie w Gminnym Ośrodku Kultury stanęli:

Nadia Kłys  „U zegarmistrza”,

Antonina Woszczek „Koronkowa Lambada”,

Michał Marek „Parostatek”,

Miranda Janaś „Chodź pomaluj mój świat”,

Julia Chodyła „Ach jak przyjemnie”,

Anna Maślak „Śpiewam i tańczę”.

W sumie w konkursie  w trzech kategoriach wzięło udział ok. 90 uczestników z powiatu, do finału zakwalifikował się jedyny „rodzynek” w naszym zespole wokalnym – Michał Marek.

W sobotę 23 marca w finale konkursu nasz kapitan na pokładzie swojego PAROSTATKU dotarł aż do II miejsca!

Serdecznie gratulujemy i jesteśmy dumni z występów naszych uczniów oraz sukcesu Michała.

Oto dyplom otrzymany przez Michała Marka oraz krótka relacja fotograficzna z festiwalu.

Więcej w Muzyczne, Osiągnięcia
praca policjanta-protokół
Konkurs plastyczny “Praca policjanta – bądź bezpieczny na drodze”

Pomiędzy 17 grudnia 2012 i 4 stycznia 2013 odbywał się w naszej szkole podstawowej konkurs plastyczny dla uczniów klasy I edukacji wczesnoszkolnej pt. "Praca policjanta...