Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2011-2012

lip 2, 2012   //   od Administrator   //   Relacje z wydarzeń  //  Komentarze są wyłączone

Zakończenie roku szkolnego corocznie obchodzone jest w naszej szkole uroczyście w oprawie artystycznej i przy udziale wielu zaproszonych gości.

Nie inaczej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011 – 2012, które w tym roku przypadło na 29 czerwca, a swoją obecnością uświetniła je pani Sekretarz Gminy Godziesze Wielkie mgr inż. Teresa Walęcka oraz licznie zgromadzeni rodzice i opiekunowie uczniów.

Początek uroczystości to wiele ciepłych słów i pochwał skierowanych pod adresem uczniów osiągających szczególnie wysokie wyniki w nauce i wielu innych  dziedzinach  szkolnego zawodnictwa, oraz podziękowania za ogólny trud włożony w naukę złożone wszystkim uczniom szkoły. Pani Dyrektor mgr Bożena Czajka jak zwykle nie szczędziła słów pochwał i podziękowań również  rodzicom, opiekunom uczniów ale także nauczycielom, którzy są przecież głównymi autorami sukcesów naszych uczniów.

Szczególnie ciepło,  we właściwym sobie stylu pani dyrektor podziękowała żegnającym się ze szkołą podstawową 6 – to klasistom, którzy przygotowali wspaniałą oprawę artystyczną tegorocznej uroczystości przy wsparciu i pod opieką  pań mgr Izabeli Woszczek i mgr Violetty Smoczyńskiej.

Szczególnie ważnym, należącym do tradycji punktem każdej uroczystości zakończenia roku szkolnego jest w naszej szkole uroczyste wprowadzenie i przekazanie Sztandaru Szkoły.

Uczniowie klas VI opuszczając i żegnając mury szkoły przekazują sztandar swoim młodszym koleżankom i kolegom z klas V w szczególnie podniosłej, uwzględniającej wszelkie kanony procedurze.

Na koniec wręczenie nagród i wyróżnień wszystkim osiągającym ponad przeciętne wyniki w nauce, sporcie i wielu innych dziedzinach oraz  angażującym się w sposób szczególny w sfery życia szkolnego.

Wszystkim bardzo dziękujemy za uświetnienie uroczystości swoją obecnością.

Relacja fotograficzna z uroczystości znajduje się jak zwykle w naszej Galerii – zapraszamy do obejrzenia.

Więcej w Relacje z wydarzeń
Dzień Patrona Szkoły oraz konkurs recytatorski

Od 29 maja 2009r. patronką naszej szkoły została Maria Konopnicka. Co roku dbamy o to, aby naszym uczniom przybliżyć jej sylwetkę i zasługi. W tym...