Program wyborczy nr 2

Cześć!
Nazywam się Aleksandra Karkoszka i chodzę do klasy IIIb. Jestem osobą aktywną, uczciwą i otwartą. Potrafię walczyć o prawa zarówno swoje, jak i innych. Moim atutem jest łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz kreatywność.

Kandyduję do Samorządu Uczniowskiego, ponieważ chcę pokazać innym, że szkoła to miejsce przyjazne, a czas spędzony tutaj to najlepszy okres w naszym życiu. Jestem za tym, aby ponownie uruchomić pocztę walentynkową, wybory na Gentleman szkoły, Najpiękniejszy uśmiech oraz Króla i królową parkietu Postaram się wraz z opiekunem SU zorganizować; warsztaty z panią psycholog dla klas III i II,
Noc filmową raz w semestrze oraz stworzyć Klub szkolnych korepetytorów. Preferuję aktywne spędzanie dni wolnych od zajęć dydaktycznych, tym samym proponując zorganizowanie międzyklasowych rozgrywek sportowych. Możecie być pewni, że zrobię wszystko, aby nie zawieść tych, którzy oddają na mnie swój głos.

Głosując na mnie, wybierasz doświadczenie i energię.

Pozdrawiam,

Aleksandra :)