Sprawozdanie Rady SU – spotkanie z Panią Dyrektor 25 maja 2015r.

W dniu 25 maja o godzinie 11:25 odbyło się kolejne (cykliczne) zebranie Rady Samorządu Uczniowskiego, na którym gościliśmy Panią Dyrektor. ZW jego trakcie zostało przedstawione całoroczne finansowe sprawozdanie SU z działalności charytatywnej w ramach współpracy z UNICEF-em, PAH-em, a także  z akcji Góra Grosza.

Za zestawienie odpowiedzialna była Weronika Tatarka Rzecznik Praw Ucznia.  Przewodnicząca Rady SU dokonała podsumowania przebiegu projektu „Świat różne barwy ma”, który dobiega końca. Pani Dyrektor przedstawiła ogólne wytyczne przebiegu tegorocznych obchodów Dnia Dziecka. Rada SU przedstawiła pani Dyrektor propozycję przeprowadzenia akcji informacyjnej  „Bezpieczne wakacje”. Do Samorządu Uczniowskiego wpłynęły dwa nowe wnioski. Pierwszym z nich było zorganizowanie wieczoru filmowego. Wstępny termin, który został ustalony to 12 czerwca. Kolejny wniosek to prośba o przywrócenie automatu z napojami. Na zebraniu zostały także omówione sprawy bieżące. Pani Dyrektor obiecała pozytywnie rozpatrzeć wszelkie prośby.

Wiktoria Spychała