Złote gody

1311-0868W piątek 22 listopada 2013r., odbyło się w naszej szkole uroczyste spotkanie z mieszkańcami gminy, którzy przeżyli w związkach małżeńskich 50 lat.

Uroczystość została zorganizowana przez Urząd Gminy w Godzieszach Wielkich we współpracy ze stowarzyszeniem "Jak w rodzinie". Gratulacje jubilatom złożył wójt gminy Józef Podłużny oraz wicestarosta kaliski Andrzej Dolny. Wszystkim parom zostały wręczone medale Prezydenta RP, listy gratulacyjne oraz kwiaty.

Podczas spotkania wystąpili nasi uczniowie przygotowani przez panie Izabelę Woszczek, Dorotę Chabelską-Kubat, oraz Joannę Tułacz-Dzikowską.  Jubilaci nie ukrywali wzruszenia i radości ze spotkania. Życzymy następnych, tak pięknych jubileuszy.

Więcej zdjęć w Galerii - Złote Gody