Mistrzowie matematyczni

23 marca zostały ogłoszone wyniki II Turnieju Matematycznego, który odbył się w naszej szkole w ramach Dnia Matematyki. Dzień ten został stworzony po to, aby dać uczniom trochę odmiany w nauce matematyki. Tegoroczne zadania matematyczne powiązane były z polskimi przysłowiami. Uczestnicy przekonali się, że Matematyka może być przyjemna i dawać radość!!!

W Turnieju Matematycznym brały udział trzyosobowe zespoły z wszystkich klas Publicznego Gimnazjum w Godzieszach Wielkich. Zwycięzcami turnieju zostały najlepsze zespoły z klas pierwszych, drugich i trzecich. Każdy uczestnik turnieju obowiązkowo musiał pamiętać o dobrej zabawie i rywalizacji fair play.

Mistrzami poziomu pierwszego zostali uczniowie klasy Ib w składzie:

Martyna Bartkowiak, Justyna Karolak, Aleksandra Łatkowiak.

Mistrzami poziomu drugiego zostali uczniowie klasy IIc w składzie:

Natalia Dzięcioł, Paulina Rajca, Maciej Szczepaniak.

Mistrzami poziomu trzeciego zostali uczniowie klasy IIIb  w składzie:

Monika Jabłońska, Aleksandra Karkoszka i Dawid Bilski.

Opiekunka turnieju, pani Monika Wojtkowiak, bardzo dziękuję za uczestnictwo, wspaniałą zabawę , wyrównany poziom oraz za zgłoszenia do turnieju na przyszły rok.