Młodzi patrioci

1510-000313 października 2015r., podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole, odbyło się rozdanie nagród konkursu Moja mała Ojczyzna, organizowanego przez władze Gminy Godziesze Wielkie. Konkurs został zorganizowany w związku z obchodami 25 - lecia Samorządności Gminy Godziesze Wielkie.

Celem konkursu była nie tylko popularyzacja walorów gminy Godziesze Wielkie, ale także zmian, które zaszły w niej w minionym ćwierćwieczu. Poprzez ten konkurs organizatorzy chcieli również zwrócić uwagę na rozwój talentów dzieci i młodzieży z naszej gminy.

Nagrody rzeczowe z rąk dyrektor szkoły, pani Doroty Maślak oraz  sekretarz Gminy Godziesze Wielkie, pani Teresy Walęckiej, otrzymali: Aleksandra Karkoszka i Monika Jabłońska (IIIb), Natalia Szmaj (IIIa), Natalia Juszczak (IIa), Martyna Janaś i Maciej Szczepaniak (IIc). Gratulujemy wszystkim wygranym życząc dalszych sukcesów!!!

Maciej Szczepaniak