Młodzi dziennikarze

P12008626 października 2015 przeszedł w naszej szkole już do historii, między innymi dzięki młodym, kreatywnym i aktywnym gimnazjalistom, którzy postanowili założyć koło dziennikarskie.

Do pracy na rzecz redagowania strony internetowej szkoły zaprosiła uczniów Ewa Katarzyniak - nauczycielka języka polskiego. Na pierwszym spotkaniu został wybrany skład redakcji, opracowany plan pracy koła na rok szkolny 2015/2016 oraz zlecenie napisania artykułów na stronę szkoły.

W tajnym głosowaniu członkowie koła w składzie:

• Klasa 2a: Natalia Juszczak i Karolina Zimny
  • Klasa 2 b: Patryk Bączak, Aleksandra Małoń i Laura Skrobańska
  • Klasa 2c: Martyna Drużbiak i Maciej Szczepaniak
  • Klasa 3a: Łukasz Ignaczak i Natalia Szmaj
  • Klasa 3 b: Monika Jabłońska i Aleksandra Karkoszka

wybrali

redaktora naczelnego – Natalię Szmaj

sekretarza – Monikę Jabłońską

protokolanta – Łukasza Ignaczaka.

Młodym dziennikarzom, twórcom szkolnego przekazu medialnego, życzymy weny twórczej w przekazywaniu rzetelnych i obiektywnych informacji, a także budzeniu entuzjazmu i dumy z sukcesów odnoszonych przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły.

Patryk Bączak