Ślubowanie klas pierwszych i obchody DEN

ŚlubowanieUroczyste ślubowanie klas pierwszych gimnazjum odbyło się 11 października po zajęciach lekcyjnych i było połączone z obchodami Dnia Edukacji Narodowej.

Podczas  montażu słowno - muzycznego, przygotowanego przez wychowawców wraz z podopiecznymi, pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów publicznego Gimnazjum w Godzieszach Wielkich. Ślubowali godnie reprezentować imię szkoły i szanować wszelkie wartości z nią związane. W czasie uroczystości Pani dyrektor wręczyła nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły za niezwykły trud i zaangażowanie w wychowanie i kształcenie młodzieży. Wszystkim serdecznie gratulujemy i zyczymy dalszych sukcesów.

Więcej zdjęć w Galerii - 1310 - Ślubowanie