Szkolny Dzień Dziecka

1306-01033 czerwca 2013 roku nasi uczniowie obchodzili swoje święto. Niestety ze względu na pogodę przegląd talentów, w tym muzycznych, kulinarnych oraz plastycznych, a także i rozgrywki sportowe, odbyły się w szkolnej sali gimnastycznej.

Szczególnym zainteresowaniem cieszył się występ zespołu HEAVY BREATH, który zachwycił nas rokowym repertuarenm. Męską cześć społeczności zachwycił pokaz sztuk walki, zaprezentowany przez uczniów naszego gimnazjum pod okiem trenera z klubu Zietek Team. Nie zabrakło również poczęstunku dla wszystkich uczestników projektu. Życzenia wszystkim dzieciom złożyła Pani dyrektor.

Więcej zdjęć w Galerii - Szkolny Dzień Dziecka