Wieczór/noc filmowa

1601-d70457W dniu 8 stycznia 2016 roku odbyła się w naszej szkole kolejna już edycja nocnego maratonu filmowego. Dla uczestników tego spotkania została stworzona szkolna sala kinowa (szkolna świetlica).

Pod opieką nauczycieli i rodziców młodzież mogła obejrzeć wybrane przez siebie filmy, np. Asterix i Obelix – osiedle bogów, Gwiezdne wojny, Step up – All In, P.S. Kocham Cię, Exodus – bogowie i królowie, Rodzinne wakacje. W trakcie trwania spotkania zaprezentowany został pilotażowy film edukacyjny – „Szczęśliwi nie biorą”. Na jego podstawie przeprowadzona została dyskusja na temat szkodliwości zażywania dopalaczy. Wszyscy uczestnicy przestrzegali ustalonych w regulaminie zasad. Spotkanie należy uznać za bardzo udane.

Rada SU wysłała do Pani Dyrektor i nauczycieli oficjalne podziękowanie za przychylne podejście do organizacji maratonu filmowego. Oto one:

Kochana Pani Dyrektor, kochani nauczyciele,
W imieniu wszystkich uczniów oraz Rady SU chciałybyśmy serdecznie Wam podziękować. Dziękujemy przede wszystkim za zgodę na zorganizowanie nocy/wieczoru filmowego, za trud włożony w przygotowanie tego spotkania oraz za nieprzespaną noc, którą spędziliście na pilnowaniu nas. Dzięki temu wydarzeniu mogliśmy odpocząć od trudów dnia codziennego co niemożliwe byłoby bez Was. Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy i że stanęliśmy na wysokości zadania.
Dziękujemy! :)

W tym miejscu w sposób szczególny pragniemy podziękować rodzicom, którzy zawsze są gotowi wspierać inicjatywy uczniowskie i pracować na rzecz szkoły. Dziękujemy!

Rada SU

Fotorelacja w Galerii