Dron na szkolnych zajęciach

1509-069522 września w naszej szkole odbyły się warsztaty dziennikarskie dla uczniów klas pierwszych, które poprowadził znany reporter ostrowskiej telewizji internetowej i współpracownik portalu TVN24 Pan Marek Radziszewski.

Gimnazjaliści mieli okazję poznać pracę dziennikarza, a szczególnie dużo przyjemności sprawiło im samodzielne stawanie przed kamerą w roli udzielającego i przeprowadzającego wywiad. Na zakończenie wszyscy uczniowie stanęli do pamiątkowego zdjęcia, jakie wykonał przywieziony przez reportera dron. Niespodzianka ta cieszyła się największą sympatią ze strony naszych podopiecznych. Sredecznie dziękujemy Panu Markowi za wspólnie spędzony czas.

Już wróce opublikjemy zdjęcia i film wykonany z lotu ptaka

Fotorelacja w Galerii