Dzień Babci i Dziadka

DSC01579W dniu 31 stycznia grupa  wolontariuszy i absolwentów naszego gimnazjum, na prośbę rodziców i wychowawczyni grupy  przedszkolnej Pani Arlety Henrysiak, uświetniła swoimi występami obchody dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego małego dziecka.

W tym szczególnym dniu, dzieci z Przedszkola w Godzieszach zaprezentowały swoje przedstawienie. Na twarzach dzieci było widać ogromną radość a zarazem pełne skupienie, a na twarzach Babć i Dziadków ogromne wzruszenie. Po zaprezentowaniu swojego programu artystycznego przedszkolaki wręczyły swoim Babciom i Dziadkom prezenty własnoręcznie robione, a także odznakę z napisem "Super Babcia" i  "Super Dziadek". Odznaki wykonali nasi wolontariusze pod kierunkiem Pani Ewy Katarzyniak. My też mieliśmy swój wkład w część artystyczną. Absolwenci naszego gimnazjum: Czarek, Bartek i Wiktor zagrali i zaśpiewali na rockowo, dziewczyny z grupy muzycznej przeniosły nas jeszcze w czas Bożego Narodzenia przypominając kolędy. Grupa taneczna  zaprezentowała zumbę. Wszystkie występy były przeplatane skeczami, przygotowanymi przez chłopców z klasy II B  Gimnazjum. Wszyscy razem śpiewaliśmy utwory z lat młodzieńczych naszych Babć i Dziadków. Na zakończenie  dzieci przedszkolne i wolontariusze zaprosili  wszystkich  do tańca. Na przedszkolny parkiet wyszli najmłodsi i najstarsi oraz nasi wolontariusze, którzy włożyli wiele radości w zabawę. Wszystkim obecnym w tym dniu towarzyszyły radość, uśmiech, a także łzy wzruszenia. Wszystko by się nie udało gdyby nie nasze kochane i niezastąpione Panie od wolontariatu. To one właśnie stworzyły  cały program tej uroczystości. Pani Joanna Tułacz-Dzikowska przygotowała układy taneczne, Pani Dorota Chabelska - Kubat i Pani Barbara Górska - Giczewska oprawę muzyczną i skecze, o dobre nagłośnienie zadbali gimnazjaliści z radiowęzła szkolnego. Miejmy nadzieję, że ten dzień pozostanie na długo w naszej pamięci!

Wiktoria

Fotorelacja w Galerii