Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016-2017

cze 24, 2017   //   od Administrator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

23 czerwca 2017 w naszej Szkole Podstawowej miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016-2017. Jak zwykle uroczystość miała podniosły charakter, w której licznie uczestniczyli rodzice, zaproszeni goście oraz oczywiście nauczyciele, uczennice i uczniowie naszej szkoły. Zakończenie roku szkolnego to czas, który dostarcza wiele emocji uczniom, nauczycielom i rodzicom. Po roku ciężkiej pracy uczniów, nauczycieli niezwykle miło jest obserwować radość dzieci podczas odbierania swoich cenzurek, nagród i wyróżnień, z czego dumni są rodzice ale również w nie mniejszym stopniu wychowawcy i nauczyciele. Bardzo emocjonalną chwilą było podziękowanie za lata ciężkiej i oddanej szkole oraz uczniom pracy, dwóm paniom nauczycielkom odchodzącym na emeryturę. Pani Elżbieta Kostera i pani Jadwiga Woźniak-Drużbiak były ogromnie wzruszone podczas przekazywania im szczerych podziękowań oraz kwiatów. Bardzo w tym miejscu naszym paniom nauczycielkom raz jeszcze dziękujemy! Poniżej link do galerii, w której zamieszczona jest relacja fotograficzna z tej uroczystości. Zapraszamy do oglądania!

Zakończenie roku szkolnego 2016-2017

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
4 Konkurs Piosenki Ludowej 2017