V Festyn “Rodzinnie, zdrowo i wesoło”

cze 6, 2017   //   od Administrator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

Kolejna już, V edycja naszego festynu szkolnego pt. „Rodzinie, zdrowo i wesoło”, który odbył się 3 czerwca 2017 na terenie Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Gimnazjum w Godzieszach Wielkich przebiegała w świetnej, rodzinnej atmosferze, przy pięknej, słonecznej pogodzie. W programie festynu znalazło się jak zawsze wiele atrakcji dla dzieci jak i ich rodziców a w śród nich: dmuchany zamek, symulator dachowania, trampoliny, skocznie, wystawa starych zabawek, artystyczne malowanie twarzy, pokaz talentów, drzwi otwarte w przedszkolu oraz wiele przepysznych atrakcji kulinarnych, z których zadowoleni byli wszyscy.

Relacja fotograficzna z festynu w naszej galerii - kliknij!,

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
Smurfy_przedstawienie_03.06.2017