Przedstawienie “Smerfy”

cze 5, 2017   //   od Administrator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

Kolejny już raz, można by rzec, iż tradycją staje się wystawianie przedstawień przygotowanych przez nauczycieli i rodziców, w których głównymi wykonawcami, aktorami są właśnie nauczyciele i rodzice dzieci z naszej szkoły podstawowej. Nie inaczej było tego roku i z okazji Dnia Dziecka, podczas kolejnej edycji corocznego festynu szkolnego “Rodzinnie, zdrowo i wesoło”, grupa nauczycieli wraz z rodzicami uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Godzieszach Wielkich przygotowała przedstawienie pt. “Smerfy”, które  premierowo zaprezentowane zostało w sali gimnastycznej Zespołu Szkół nr 2 w Godzieszach Wielkich.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją filmową i fotograficzną z przedstawienia, która jak zwykle znajduje się na stronach naszej szkolnej galerii w tym miejscu – kliknij!

Komentarze są wyłączone.Relacje z wydarzeń - Kategorie

Wakacje 2018 za:

tygodni
-31
-6
dni
0
0
godzin
-1
-7
minut
-1
-2
sekund
-2
-8
Więcej w Wydarzenia szkolne
DSCN3367
“Witam cię kartek szelestem…”

W dniu 9 maja 2017r. w naszej szkole odbyło się Majowe spotkanie z książką pod hasłem "Witam się kartek szelestem..."  z okazji Światowego Dnia Książki...

Zamknij