Powitanie wiosny

mar 29, 2017   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

W dniu 21 marca,  zgodnie z tradycją w naszej szkole, wesoło i kolorowo powitaliśmy panią wiosnę. Uczniowie klas I-III uczestniczyli w wiosennym, barwnym pochodzie ulicami Godziesz. Nie zabrakło marzanny, bociana i kolorowych kwiatów oraz radosnych piosenek. Klasy IV-VI brały udział w grach i zabawach sportowych. Czwartoklasiści przygotowali dla swoich starszych kolegów różne niespodzianki. Najpierw recytowali wiersze, a następnie z pomocą wychowawczyni oraz p. Agnieszki Dyonizy przeprowadzili quiz humanistyczny i quiz matematyczny, umiejętnie łącząc zabawę z nauką.

E. Wójcik

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
Dzien Babci i Dziadka 2017