Powitanie wiosny

mar 29, 2017   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

 W dniu 21 marca,  zgodnie z tradycją w naszej szkole, wesoło i kolorowo powitaliśmy panią wiosnę. Uczniowie klas I-III uczestniczyli w wiosennym, barwnym pochodzie ulicami Godziesz. Nie zabrakło marzanny, bociana i kolorowych kwiatów oraz radosnych piosenek. Klasy IV-VI brały udział w grach i zabawach sportowych. Czwartoklasiści przygotowali dla swoich starszych kolegów różne niespodzianki. Najpierw recytowali wiersze, a następnie z pomocą wychowawczyni oraz p. Agnieszki Dyonizy przeprowadzili quiz humanistyczny i quiz matematyczny, umiejętnie łącząc zabawę z nauką.

E. Wójcik

Komentarze są wyłączone.Relacje z wydarzeń - Kategorie

Wakacje 2018 za:

tygodni
-31
-6
dni
0
0
godzin
-1
-6
minut
-1
-6
sekund
-1
-3
Więcej w Wydarzenia szkolne
Dzien Babci i Dziadka 2017
Dzień Babci i Dziadka 2017

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowa uroczystość, która na stałe wpisała się w kalendarz uroczystości naszej szkoły. Spotkania z babciami i dziadkami przygotowują uczniowie klas...

Zamknij