Wielkanoc

mar 27, 2017   //   od Moderator   //   Zajęcia świetlicowe  //  Komentarze są wyłączone

Choć na Wielkanoc musimy jeszcze trochę poczekać, uczniowie przebywający w świetlicy szkolnej zadbali by atmosferę tych świąt poczuć już teraz. Jest trochę nietypowo – bo nie tak jak w domu coraz czyściej, ale … ach, co tu mówić? Bałagan! Wokół żółta i zielona bibuła, stoły błyszczą cekinami, w powietrzu unoszą się kolorowe piórka … Ale najważniejszy jest efekt końcowy – przepięknie wykonane symbole Świąt Wielkanocnych – baranki, króliczki, kurczaki, pisanki, koszyczki.
Zajęcia umożliwiły uczniom rozwijanie kreatywności oraz poznanie tradycji kultury ludowej.

Wielkanocny obrazek

Wielkanocne zajączki

E.Wójcik

Kury i kurczaczki