Wiosna

mar 7, 2017   //   od Moderator   //   Zajęcia świetlicowe  //  Komentarze są wyłączone

Dni stają się coraz dłuższe, słońce mocniej przygrzewa, wiosna zbliża się do nas dużymi krokami. Słychać  śpiewy ptaków ogrzewających się po zimie w pierwszych promieniach słońca,  przez zmarzniętą ziemię nieśmiało przebijają się pierwsze kwiaty a na niebie pojawiają się klucze powracających gęsi. Zajęcia świetlicowe będą okazją do  rozmów na temat zmian zachodzących w przyrodzie oraz wykonania wielu wiosennych prac plastycznych.

Hiacynty

Kwiaty

Zwiastuny wiosny – bociany, biedronki, przebiśniegi, tulipany

E.Wójcik