Dzień Babci i Dziadka 2017

lut 25, 2017   //   od Administrator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowa uroczystość, która na stałe wpisała się w kalendarz uroczystości naszej szkoły. Spotkania z babciami i dziadkami przygotowują uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich.
Program artystyczny jest bardzo bogaty. Oprócz wierszy, piosenek, tańców są także przedstawienia, w których dzieci prezentują swoje zdolności aktorskie. Dziadkowie otrzymują od swoich wnuków własnoręcznie wykonane upominki, a słodki poczęstunek wyczarowywany przez niezawodnych rodziców jest miłym zwieńczaniem takiego spotkania. Wspólnie spędzony czas jest okazją do rozmów i wspomnień.

Tak właśnie było w dniu 24 lutego 2017r. w klasie 1b. Pomimo że to już luty, goście nie zawiedli i licznie przybyli na uroczystość, bo przecież każdy czas jest właściwy by powiedzieć czułe słowo, okazać miłość. Był to niezwykły dzień, w którym gościło wiele uśmiechów, radości, wzruszeń …

M. Kobyłka

Przedstawienie przygotowane przez klasę 1b pod opieką pani M.Kobyłka

Przedstawienie przygotowane przez klasę 2a pod opieką pani E. Wójcik

Przedstawienie przygotowane przez klasę 3a pod opieką pani M. Lenartowicz

Przedstawienie przygotowane przez klasę 3a pod opieką pani J. Cuper

Informacja: aby obejrzeć film w dużym rozmiarze (na całym ekranie komputera) należy po rozpoczęciu odtwarzania wybranego filmu kliknąć w ikonkę “YouTube” (obejrzyj na youtube.com) i wybrać tryb pełnoekranowy.

Przedstawienie przygotowane przez klasę 2c pod opieką pani E. Wlazły

Komentarze są wyłączone.Relacje z wydarzeń - Kategorie

Wakacje 2018 za:

tygodni
-31
-6
dni
0
0
godzin
-1
-7
minut
-1
0
sekund
0
-4
Więcej w Wydarzenia szkolne
DSC_7175
Zabawa karnawałowa

Po pracy w I semestrze nauki uczniowie naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole 26 stycznia. Tego...

Zamknij