Zabawa karnawałowa

sty 26, 2017   //   od Administrator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

Po pracy w I semestrze nauki uczniowie naszej szkoły niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole 26 stycznia.
Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna udekorowana kolorowymi kokardami niczym sala balowa – zachęcała do zabawy. W szkole zaroiło się od barwnych i pomysłowych strojów: piratów, rycerzy, kowbojów, policjantów, strażaków, czarodziejów, wróżek, księżniczek, motyli, biedronek i wielu innych postaci ze świata bajek i nie tylko. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, wychowawcom jak i rodzicom. Były korowody, kółeczka, tańce w parach i lubiane przez dzieci układy taneczne zumby, znakomicie poprowadzone przez panią E. Grzesiak. Dużym powodzeniem cieszyły się również konkursy, związane z nagrodami dla zwycięzców i słodyczami dla wszystkich.
Po południu odbył się bal uczniów klas IV-VI. Starsi uczniowie bawili się równie wspaniale, a dobrą muzykę serwował były absolwent szkoły R. Chodyła.
Tegoroczna zabawa karnawałowa  należała do udanych. Wszyscy byli zadowoleni i choć zmęczeni tańcami, to przecież zbliżające się ferie zimowe będą najlepszym czasem na odpoczynek, którego życzymy wszystkim uczniom.

oprac. M. Kobyłka

fot. M. Kobyłka

Komentarze są wyłączone.Relacje z wydarzeń - Kategorie

Wakacje 2018 za:

tygodni
-31
-6
dni
0
0
godzin
-1
-5
minut
-2
-5
sekund
0
-8
Więcej w Wydarzenia szkolne
p7
Bezpieczna Szkoła

Dnia 17.01.17 r. w Szkole Podstawowej w Godzieszach odbył się Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym dla uczniów klas II i III edukacji wczesnoszkolnej. Konkurs odbył...

Zamknij