Bezpieczna Szkoła

sty 25, 2017   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

Dnia 17.01.17 r. w Szkole Podstawowej w Godzieszach odbył się Turniej Wiedzy o Ruchu Drogowym dla uczniów klas II i III edukacji wczesnoszkolnej. Konkurs odbył się w ramach realizacji Szkolnego Programu Profilaktyki i programu Bezpieczna Szkoła.

Organizatorami konkursu były panie: Elżbieta Wlazły i Małgorzata Grzelak. Do konkursu przystąpiło ( po wcześniejszych eliminacjach klasowych) 7 uczniów klas III i 4 uczniów klas II. Zadaniem dzieci było rozwiązanie testu zawierającego zadania otwarte i zamknięte z zakresu wiedzy o przepisach ruchu drogowego. Test punktowany był od  0 do 33 pkt. Komisja dnia 17.01.2017 r. po sprawdzeniu testów i obliczeniu punktacji przyznała :

- I miejsce: Markowi Garncarzowi III a (32/33 pkt.)

- II miejsce: Malwinie Drobnik  II b (31/33 pkt.)

- III miejsce: Weronice Burczyńskiej i Gabrieli Łuczak II b i II c (29/33 pkt.)

Uczniowie klas I przystąpili natomiast do konkursu plastycznego „Praca policjanta – bądź bezpieczny na drodze”. Do dnia 16.01.17 r. do komisji konkursowej w składzie: p. Elżbieta Wlazły, p. Małgorzata Grzelak, p. Magdalena Kobyłka, p. Maria Filipczak wpłynęło 12  prac konkursowych. Komisja przyznała:

- I miejsce: Jakubowi Sobczykowi

- II miejsce: Mai Warszowskiej

- III miejsce: Gabrieli Pasik

Podsumowanie konkursów i wręczenie nagród odbyło się 22 stycznia. Nagrody wręczali przedstawiciele KMP w Kaliszu, którzy przeprowadzili z uczniami pogadankę na temat bezpiecznych ferii zimowych.

Komentarze są wyłączone.

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Wakacje 2018 za:

tygodni
sekund
Więcej w Wydarzenia szkolne
Bezpieczne ferie – spotkanie ze strażakiem

W dniu 24 stycznia 2017 r. odbyło się spotkanie z uczniami klas I-III i IV-VI z przedstawicielem służb mundurowych – st. kpt. mgr Radosławem Markiem,...