Mikołajkowe wyjazdy

sty 12, 2017   //   od Moderator   //   Wydarzenia szkolne  //  Komentarze są wyłączone

W grudniu z okazji Mikołajek uczniowie klas I-III wybrali się do kina Helios na film pt. „Vaiana” i poznali losy tytułowej bohaterki – walecznej księżniczki, która wyruszyła w nieznany rejs, by ocalić swoją wyspę przed zagładą. Ponadto, uczniowie klas I-III obejrzeli przedstawienie „Przygody Sindbada Żeglarza” w CKiS, podczas którego przeżywali liczne losy bohatera i podziwiali efekty świetlne, które na wszystkich wywołały ogromnie wrażenie. Uczniowie klasy IV wybrali się do Łodzi na widowisku DISNEY ON ICE: 100 lat magii Disneya!

E. Wójcik

Relacje z wydarzeń - Kategorie

Więcej w Wydarzenia szkolne
wigilia 2