Zwierzaki – liściaki i sowy – mądre głowy

lis 4, 2016   //   od Moderator   //   Zajęcia świetlicowe  //  Komentarze są wyłączone

W jesiennej aurze coraz mniej słońca, coraz więcej chłodu, deszczu i wiatru, który strąca z drzew kolorowe liście. Uczniowie bardzo chętnie wykorzystują je do prac plastycznych, dlatego ucieszył ich fakt, że na zajęciach będą wykonywać zwierzaki z liści. Wystarczyło tylko puścić wodze fantazji (której uczniom nie brakuje), dopasować kształt, kolor i wielkość listków, a powstały małe dzieła sztuki. Korzystając z ostatnich darów niezwykle hojnej pani jesieni powstały zwierzaki – liściaki, a także sowy – mądre głowy, które przycupnęły na gałęziach i czujnym wzrokiem obserwują uczniów.

M. Kobyłka, E. Wójcik

Więcej w Zajęcia świetlicowe
Jesienny spacer

Dziś na zajęciach świetlicowych postanowiliśmy pokazać trochę inną  jesień – zimną, deszczową, smutną. Prace okazały się jednak zaskakujące – nie rodziły uczuć smutku i chłodu,...